„Pełna miska dla schroniska, czyli pomóż bezdomniakom przetrwać zimę”, akcja Wojskowego Centrum Rekrutacji w Garwolinie
Szanowni Państwo,
w związku z rozpoczęciem akcji „Pełna miska dla schroniska, czyli pomóż bezdomniakom przetrwać zimę”, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Garwolinie zwraca się z prośbą o wsparcie powyższej akcji poprzez zebranie karmy, kocy i ręczników i dostarczenie zebranych rzeczy do WCR w Garwolinie, skąd zostaną przekazane wybranemu schronisku dla zwierząt.
„Nadchodzi zima, a wraz z nią mrozy. To najcięższy czas dla schronisk, w których mieszkają porzucone i skrzywdzone zwierzęta. One nie poproszą o pomoc, będą cierpiały w milczeniu. Te zwierzęta pokładają nadzieję w ludziach, wciąż czekają na miłość człowieka.
Zwierzęta to przyjaciele człowieka – są wierne, lojalne, wytrwałe. My, żołnierze, cenimy te cechy, mamy w swoich szeregach psich współtowarzyszy. Psy w służbie wojskowej bardzo często wykonują zadania niebezpieczne i w trudnych warunkach, dbając o zdrowie i życie swoich dwunożnych towarzyszy – żołnierzy. Więzi i relacje między żołnierzem – przewodnikiem, a jego czworonożnym podopiecznym są bardzo mocne, a pies wykonujący swoją misję może liczyć na opiekę i wsparcie na najwyższym poziomie – zarówno będąc na służbie, jak i poza nią.
Niestety, nie wszystkie zwierzęta mają tyle szczęścia ile czworonożni bracia w służbie wojskowej.
Dlatego chcemy pomóc schroniskom borykającym się z wielkimi potrzebami i apelujemy byście się państwo przyłączyli do naszej akcji. Pomóżcie bezdomniaczkom przeżyć zimę przynosząc do naszych siedzib rzeczy, które pomogą przetrwać ten niekorzystny czas.
Nasza akcja ukierunkowana na zbiórkę karmy, kocy i ręczników dla schronisk potrwa do 15. grudnia. Już za parę dni Mikołajki – zachęcamy wszystkich aby w tym roku obdarowali ciepłym gestem nie tylko swoich najbliższych, ale też wsparli tych najsłabszych czworonogów.
Bardzo ważne jest dla nas, oprócz samej zbiórki, fakt nagłośnienia tych potrzeb. Wierzymy że osoby odwiedzające nas w siedzibie ale i śledzące nasze media społecznościowe zainspirują się do wsparcia swoich lokalnych schronisk dla zwierząt w tym wymagającym dla bezbronnych zwierzaków czasie.”
W przypadku potrzeby uzyskania informacji zapraszam do kontaktu – numer telefonu: 504 400 722.