50-lecie pożycia małżeńskiego

15 września 2009
       11 września 2009r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Maciejowicach odbyła się uroczystość wręczenia Medali przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Lecha Kaczyńskiego za długoletnie Pożycie Małżeńskie.
       Tegorocznymi Jubilatami są Państwo: Zofia i Stanisław Fijołek, Stanisława i Bronisław Kurek, Marianna i Stanisław Stefan Pielak, Apolonia i Stanisław Makowscy, Genowefa i Józef Żelazny, Marianna i Jan Adam Tynkowscy, Wacława Alina i Ryszard Józef Ptak, Julianna i Jan Drewnik, Halina Stefania i Kazimierz Ludwik Paciorek, Janina i Stanisław Kalbarczyk, Helena i Bronisław Szczepanik, Kazimiera i Stanisław Brojek, Wiesława Teresa i Jan Władysław Olechowski, Stanisława i Stanisław Brzostek, Janina i Tadeusz Cieślak, Helena Zofia i Stefan Pawelec, Marianna i Henryk Marian Sitnik.
       W uroczystości udział wzięli dostojni Jubilaci oraz Pan Sylwester Dymiński Wójt Gminy Maciejowice, Pan Ryszard Brodziak Zastępca Wójta Gminy, Pan Józef Szop
a – Przewodniczący Rady Gminy, Ks. Stanisław Marczuk Proboszcz Parafii Maciejowice i Pan Jacek Poczek – Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Maciejowicach.
        Przybyłych gości powitał Pan Sylwester Dymiński Wójt Gminy Maciejowice, podziękował Jubilatom za wszystko, co przez tak długi czas tworzyli i budowali jako małżeństwo i rodzina. Władze Gminy Maciejowice przykładają wielką wagę do pielęgnowania tej wartości. To właśnie starał się podkreślić Pan Sylwester Dymiński Wójt Gminy życząc Jubilatom przeżycia dalszych wspólnych chwil w zdrowiu i radości.
        Najlepsze życzenia złożyli Jubilatom także ks. proboszcz Stanisław Marczuk oraz Pan Józef Szopa Przewodniczący Rady Gminy w Maciejowicach. Po części oficjalnej Pan Wójt wręczył Złotym Jubilatom medale i dyplomy.
      Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, pamiątkowe dyplomy, życzenia oraz tradycyjna lampka szampana.
       Po części oficjalnej organizatorzy zaprosili wszystkich gości na słodki poczęstunek. W miłej atmosferze wspominali swoje dawne czasy oraz mówili o recepcie na zgodne małżeństwo.
deklaracja dostepności
deklaracja dostepności

Logo Gminy Maciejowice Urząd Miasta i Gminy Maciejowice

ADRES ul. Sportowa 8, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU (25) 682-57-37
ADRES E-MAIL [email protected]
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00