Aktualizacja inwentaryzacji źródeł ciepła w gminie Maciejowice

21 października 2020

                                                                                                                       

 

Drodzy mieszkańcy Gminy Maciejowice!

Gmina Maciejowice, dzięki środkom finansowym z budżetu Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. „Aktualizacja inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Maciejowice” w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza (MIWOP) 2020.

W ramach projektu nasi ankieterzy będą kontaktować się z Państwem (telefonicznie, mailowo, osobiście) w celu pozyskania danych w zakresie źródeł ciepła i termomodernizacji budynków i wypełnienia Ankiety Ankieta _ver 2.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną zachęcamy serdecznie wszystkich Państwa do samodzielnego wypełnienia Ankiety w formularzu Word w wersji elektronicznej  Ankieta _ver 2 i przesłania jej na adres e-mail: [email protected] lub [email protected] z dopiskiem „Ankieta inwentaryzacja źródeł ciepła”.

1 Ankieta dotyczy 1 adresu, jeżeli ktoś posiada na własność lub  na innej podstawie zarządza większą ilością budynków  wyposażonych w  źródło ciepła powinien wypełnić adekwatnie większą liczbę ankiet.

Ankietę można także wypełnić w formie papierowej (wydrukować lub pobrać druk z Urzędu Gminy).

Wypełnione ankiety prosimy przesyłać, przekazywać w terminie do 15 listopada 2020 r.

Ankiety posłużą do stworzenia rejestru źródeł ciepła na terenie gminy który będzie dokumentem wymaganym przy aplikowaniu o środki zewnętrzne np. na przedsięwzięcia termomodernizacyjne czy też w zakresie wymiany źródeł ciepła na bardziej wydajne i ekologiczne.

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie jej wypełniania bardzo prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 25 682 57 37 wew. 21 lub 37.

Ankieta do pobrania Ankieta _ver 2

WÓJT

/-/ Tomasz Kwiatkowski

Tags: , , ,
deklaracja dostepności
deklaracja dostepności

Logo Gminy Maciejowice Urząd Miasta i Gminy Maciejowice

ADRES ul. Sportowa 8, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU (25) 682-57-37
ADRES E-MAIL [email protected]
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00