Festyn charytatywny "Nadzieja dla Pawła i Weroniki"

2 lipca 2013
     W dniu 30 czerwca 2013 r. odbył się festyn charytatywny zorganizowany przez Komitet Organizacyjny "Nadzieja dla Pawła i Weroniki" zarejestrowany przy Publicznym Gimnazjum w Maciejowicach. Razem zebrano w trakcie festynu dla Pawła i Weroniki kwotę: 15.114 zł.

      Na festyn przybyło wielu znakomitych gości, m.in. Posłowie na Sejm RP: Pani Stanisława Prządka, Pani Ligia Krajewska, Pan Grzegorz Woźniak oraz Wójt Gminy Maciejowice Pan Sylwester Dymiński wraz z małżonką.

      Od godziny 14.00 do godziny 22.00 na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Maciejowicach można było liczyć na wiele atrakcji: można było zjeść bigos, ciasta, lody, kiełbaski z grilla, wziąć udział w konkursach plastycznych z nagrodami, przymierzyć umundurowanie ochroniarskie i zbroję rycerza, odbyć jazdę motocyklem, obejrzeć pokaz grupy antyterrorystycznej. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, gdzie można było wygrać cenne nagrody rzeczowe. Obecni na festynie mogli obejrzeć występy Formacji Tanecznej z Dęblina, przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Maciejowicach, posłuchać piosenek śpiewanych przez gimnazjalistów z Maciejowic i Łaskarzewa. Wystąpiła też z własnym programem młodzież z  Warsztatów Terapii Zajęciowej z Miętnego i Żelechowa. Wszyscy mogli bawić się do muzyki raperskiego zespołu mc0_KaEs oraz gwiazdy wieczoru – zespołu Grafit. W trakcie festynu odbywały się licytacje wielu bardzo cennych przedmiotów, m.in. długopis z faksymile Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, pióro oraz zdjęcie z autografem Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska, kubek z autografem, pióro oraz długopis ofiarowany przez Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, książki ze specjalnymi dedykacjami od Anny Dymnej, Krzysztofa Hołowczyca, Jarosława Kaczyńskiego.
Wszystkie osoby, które zaangażowały się w organizację tej imprezy charytatywnej zrobiły to bezinteresownie. Na szczególne podziękowania zasługują Pani Barbara Makowska i Pani Ewelina Pal – główne pomysłodawczynie i organizatorki festynu. Dziękujemy wszystkim przybyłym na festyn oraz hojnym sponsorom!

Zapraszamy do galerii

deklaracja dostepności
deklaracja dostepności

Logo Gminy Maciejowice Urząd Miasta i Gminy Maciejowice

ADRES ul. Sportowa 8, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU (25) 682-57-37
ADRES E-MAIL [email protected]
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00