Jubileusz 30-lecia Przedszkola w Maciejowicach

27 czerwca 2008
    W dniu 22 czerwca 2008r. w Publicznym Przedszkolu w Maciejowicach odbył się festyn z okazji jubileuszu 30-lecia Przedszkola.

    W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Maciejowice Sylwester Dymiński, Zastępca Wójta Pan Ryszard Brodziak, Przewodniczący Rady Gminy Maciejowice wraz z Rada, St. Wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatury w Siedlcach Pani Alina Dudek, dyrektorzy szkół, kierownik GOPS, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej, dyrektor GOK, byli pracownicy przedszkola, sponsorzy: Prezes Zarządu Spółdzielni Produkcyjno-Usługowej „METROL” Pan Stanisław Stępień, Państwo Weronika i Stanisław Krześniak właściciele firmy „STAWEX”, Pani Maria Fryc Dyrektor Banku Spółdzielczego w Łaskarzewie Oddział w Maciejowicach, Państwo Krystyna i Tadeusz Niewczas – właściciele firmy „NET-POL”, Państwo Irena i Leszek Palonka – właściciele firmy „ARTUS”, rodzice, absolwenci, dzieci, mieszkańcy Maciejowic i gminy Maciejowice oraz wiele osób z poza terenu Maciejowic.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 14:30.

    Wszystkich zebranych serdecznie przywitała Pani Dyrektor Bożena Magnuszewska. Pięknie wykonany przez przedszkolaków polonez wprowadził licznie zgromadzonych w jubileuszową uroczystość. Historię 30-lecia istnienia przedszkola przedstawiła Pani Dyrektor, po niej zabrali głos: Pan Sylwester Dymiński Wójt Gminy Maciejowice, Pan Józef Szopa Przewodniczący Rady Gminy, Pani Alina Dudek St. Wizytator Kuratorium Oświaty, Dyrektorzy Szkół z Maciejowic składając życzenia i upominki dla przedszkola na ręce Pani Dyrektor.

    Miłą niespodziankę sprawił nam Wójt Gminy Maciejowice wraz z Radą przekazując w prezencie 5 tysięcy złotych dla przedszkola.

    Po części oficjalnej rozpoczął się program artystyczny w wykonaniu dzieci i absolwentów przedszkola. Wszystkie przedszkolaki roześmiane i radosne świetnie się zaprezentowały. Barwny i żywiołowy zespół rodziców zatańczył krakowiaka. Gościnnie wystapił również dziecięcy zespół taneczny „Pysie” z Dęblina oraz artyści Lubelskiej Agencji Artystycznej „CZABAN BAND”, którzy wspaniale bawili nasze dzieci.

    Dodatkowymi atrakcjami był grill, kluski śląskie z surówkami, stoiska z zimnymi i ciepłymi napojami, lodami, watą cukrową oraz wypiekami rodziców.

    Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała sponsorom, rodzicom i wszystkim pracownikom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie uroczystości. Władzom gminy za wykazanie troski o warunki techniczne i estetyczne naszej placówki. Za dostarczenie niezapomnianych wrażeń artystycznych tak licznie przybyłym gościom. Absolwentom, dzieciom i rodzicom za niezapomniane wrażenia artystyczne.

    Imprezę uświetnił zespół „HAKER”, który bawił naszych gości do późnych godzin wieczornych, a występ swój bezinteresownie zadedykowali wszystkim pracownikom przedszkola.

    Dziękujemy również sponsorom, którzy nie mogli przybyć na naszą uroczystość, a byli to: Państwo Elżbieta i Jerzy Michalec, Państwo Anna i Zbigniew Tywanek oraz Pani Dyrektor firmy „SANTE” z Sobolewa.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

deklaracja dostepności
deklaracja dostepności

Logo Gminy Maciejowice Urząd Miasta i Gminy Maciejowice

ADRES ul. Sportowa 8, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU (25) 682-57-37
ADRES E-MAIL [email protected]
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00