KONKURS WIELKANOCNY dla dzieci i młodzieży

14 kwietnia 2023

KONKURS WIELKANOCNY już za nami. Zadaniem dzieci i młodzieży było wykonanie jednej plastycznej pracy manualnej w kategorii NAJCIEKAWSZA PISANKA albo PALMA WIELKANOCNA.

 

Konkurs w formie stacjonarnej miał na celu pokazanie, że tak młode osoby posiadają wspaniałe pomysły i są na tyle kreatywne, że prace wykonane w całości przez nie same mogą być wartościowe i równie szczególnie docenione. Warto zaznaczyć, że poprzez takie warsztaty dokonuje się wśród najmłodszych m.in. rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej.

 

Dzięki prelekcji naszej lokalnej kulturoznawczyni Pani Jadwigi Krześniak, uczestnicy podczas konkursu pogłębili swoją wiedzę na temat symboli związanych z Wielkanocą.

 

Gratulujemy laureatom konkursu: Wiktoria Kurek (kl.3a), Gabriela Gurzyńska (kl.1a), Sandra Cyrny (kl.1a), Alicja Mańkowska (kl.3a), Małgorzata Pocztańska (kl.2b), Aleksandra Fryc (kl.2a) Alicja Kołyska (kl.4a), Aleksandra Mroczek (kl.4b), Artur Duda (kl.5b), Natalia Zabiegałowska (kl.4b).

 

Dziękujemy za współpracę członkom Komisji Konkursowej w składzie: Pani Barbara Boryń Gminna Biblioteka Publiczna w Maciejowicach , Pani Jadwiga Krześniak, Pani Jadwiga Goliszewska (KGW Podzamcze).

 

Brawa dla wszystkich uczestników konkursu za wyjątkowe i oryginalne prace oraz za chęć spędzenia sobotniego popołudnia wśród rówieśników.

 

Wszystkie zdjęcia z dzisiejszego konkursu wielkanocnego dostępne w zakładce GALERIA ZDJĘĆ.

 

Zapraszamy do lajkowania i komentowania na naszym fanpage’u -> Facebook -> Gminny Ośrodek Kultury w Maciejowicach.

deklaracja dostepności
deklaracja dostepności

Logo Gminy Maciejowice Urząd Miasta i Gminy Maciejowice

ADRES ul. Sportowa 8, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU (25) 682-57-37
ADRES E-MAIL [email protected]
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00