Konkursu na najładniejszą ozdobę wielkanocną – rozstrzygnięty!

29 marca 2010
         25 marca 2010r. odbyło się rozstrzygniecie konkursu na najładniejszą ozdobę wielkanocną ogłoszonego 05 marca przez Gminny Ośrodek Kultury w Maciejowicach.
          Konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach tematycznych, tj. palma wielkanocna, pisanka oraz kartka świąteczna, oraz trzech kategoriach wiekowych, klasy 1-3 szkół podstawowych, klasy 4-6 szkół podstawowych oraz szkoły gimnazjalne. Konkurs, cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, do biura GOK wpłynęło ponad sto dwadzieścia prac dzieci m.in. z Maciejowic, Samogoszczy i Strycha.
          Jury w składzie: Pani Wanda Dymińska, Pani Jadwiga Krześniak oraz Pani Barbara Zalska, miało niełatwe zadanie. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców i laureatów poszczególnych kategorii.

          Pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii nagrodzone zostały cennymi nagrodami, a każdy z uczestników konkursu otrzymał słodki upominek.
        


         Tegoroczny konkurs na ozdobę wielkanocną był bardzo udany, o czym świadczy najlepiej ilość nadesłanych prac konkursowych.

         Wszystkie prace prezentowane będą do pierwszego kwietnia na specjalnie przygotowanej wystawie w sali wystaw czasowych Muzeum im. T. Kościuszki w Maciejowicach.

deklaracja dostepności
deklaracja dostepności

Logo Gminy Maciejowice Urząd Miasta i Gminy Maciejowice

ADRES ul. Sportowa 8, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU (25) 682-57-37
ADRES E-MAIL [email protected]
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00