Obwieszczenie

8 września 2009
Maciejowice, dn. 21.08.2009 r.

RI 7062/5/2009

        Wójt Gminy Maciejowice informuje, iż w dniu 25 września (piątek) zostanie zorganizowana zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z terenu naszej gminy.
        W tym celu na Rynku w Maciejowicach (od strony biblioteki) oraz przed szkołą w Samogoszczy zostaną wystawione kontenery, do których należy przynosić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zbiórka tych odpadów jest nieodpłatna.
     Do zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zaliczamy m.in. zamrażalki, lodówki, pralki, kuchenki elektryczne, mikrofalówki, grzejniki elektryczne, odkurzacze, maszyny do szycia, żelazka, tostery, frytkownice, roboty kuchenne, suszarki i golarki do włosów, elektryczne szczoteczki do zębów, golarki, zegarki, wagi, komputery, drukarki, monitory, maszyny, klawiaturę, myszy, laptopy, kalkulatory, telefony, radia, telewizory, kamery video, sprzęt video, wzmacniacze dźwięku, instrumenty muzyczne, wiertarki, piły, urządzenia do: skręcania, mielenia, piaskowania, przemiału, piłowania, cięcia, nawiercania, robienia otworów, nabijania, składania, gięcia lub podobnych metod przetwarzania drewna, metalu i innych materiałów, spawarki, lutownice, kosiarki do trawy, zabawki elektryczne i inny sprzęt, który da włączyć się do prądu.
     Jeżeli ktoś posiada odpady wielkogabarytowe (czyli odpady o wymiarach uniemożliwiających ich gromadzenie w zielonych pojemnikach np. stare meble, szafki, krzesła, wersalki i in.) należy to indywidualnie zgłosić sołtysowi lub firmie odbierającej pozostałe odpady.
     Zbiórka odpadów wielkogabarytowych jest odpłatna.  


Logo Gminy Maciejowice Urząd Gminy Maciejowice

ADRES ul. Rynek 7, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU ( 25) 682-57-37
ADRES E-MAIL gmina@maciejowice.pl
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00