Pożegnanie lata w Maciejowicach

23 sierpnia 2011

          W niedzielę 21 sierpnia na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się piknik rodzinny, zorganizowany z okazji zakończenia wakacji oraz
9-lecia zespołu Grafit.

          Organizatorami pikniku byli: Gminny Ośrodek Kultury w Maciejowicach, Stanica Kościuszkowska oraz Klub Rekreacyjno-Sportowy w Maciejowicach.

          Honorowym patronem pikniku był Pan Sylwester Dymiński Wójt Gminy Maciejowice, który dokonał oficjalnego otwarcia imprezy. Pan Wójt przywitał wszystkich uczestników pikniku, następnie przedstawił członków zespołu GRAFIT i przybliżył zebranym historię zespołu.

          Zespół GRAFIT  powstał w marcu 2002 roku i tworzy go czterech młodych muzyków: Adrian Bożek, Damian Kwiatkowski, Krzysztof Baran i Łukasz Jedynak – wszyscy pochodzą z Maciejowic. Zespół zaprezentował znane wszystkim utwory: największe hity złotych lat 70 i 80, barwne czasy rock’n’rolla, uzupełniając ten kanon o najnowsze przeboje znane z największych rozgłośni radiowych w kraju.

Fot. Mariusz Rutkowski

          Maciejowice pożegnały wakacje między innymi przy muzyce zespołów Cegła czy The Shoes, które przygrywały na scenie przez cały czas trwania pikniku. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji. Najmłodsi mile spędzili czas bawiąc się na dmuchanej zjeżdżalni oraz uczestnicząc w konkurencjach sportowych. Nie zabrakło oczywiście piłkarskich emocji. Mecz, który rozegrała Wisła Maciejowice przeciwko drużynie Rokola Otwock zakończył się pozytywnym wynikiem dla gospodarzy. Minutą ciszy uczczono pamięć tragicznie zmarłego Marcina Rzeszotka trenera Startu Otwock.

 

 

          Dodatkowymi atrakcjami były zlot motocyklistów oraz obficie zaopatrzone zaplecze gastronomiczne. Na zakończenie zespół Grafit, zagrał koncert i przy tej muzyce mogliśmy bawić się do późnych godzin nocnych.

deklaracja dostepności
deklaracja dostepności

Logo Gminy Maciejowice Urząd Miasta i Gminy Maciejowice

ADRES ul. Sportowa 8, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU (25) 682-57-37
ADRES E-MAIL [email protected]
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00