Spotkanie opłatkowe 2008r.

23 grudnia 2008
     Już po raz drugi odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Wójta Gminy Maciejowice przy udziale Gminnego Ośrodka Kultury.
     19 grudnia 2008r w spotkaniu opłatkowym wzięło udział około 150 osób. Wśród gości byli m.in. przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego, Proboszcz Parafii Maciejowice, Radni Rady Powiatu i Gminy, pracownicy samorządu gminnego, dyrektorzy szkół, sołtysi, właściciele firm i przedstawiciele instytucji działających na terenie gminy, policja, strażacy, sportowcy, Koła Gospodyń Wiejskich, członkowie kapel ludowych, harcerze oraz młodzież.
     Pan Sylwester Dymiński Wójt Gminy Maciejowice powitał przybyłych gości. W swoim przemówieniu podsumował kończący się rok 2008 oraz przedstawił najważniejsze plany inwestycyjne na przyszły rok. Na zakończenie złożył zgromadzonym życzenia ciepłych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności
w Nowym Roku.
     Po wystąpieniu Wójta Gminy głos zabrali: Pan Józef Szopa Przewodniczący Rady Gminy Maciejowice, następnie w imieniu Pani Poseł Stanisławy Prządki jej asystent Pan Dariusz Makulec.
     Ze Słowem Bożym do zgromadzonych na sali zwrócił się ksiądz Stanisław Marczuk Proboszcz Parafii Maciejowice.
Po części oficjalnej spotkania był czas na indywidualne składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem. Słuchanie i śpiewanie kolęd wprowadziło zebranych w nastrój świąteczny.
     Przybyłym na spotkanie opłatkowe oraz zaangażowanym w jego przygotowanie serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do galerii zdjęć…

Logo Gminy Maciejowice Urząd Gminy Maciejowice

ADRES ul. Rynek 7, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU ( 25) 682-57-37
ADRES E-MAIL gmina@maciejowice.pl
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00