Spotkanie opłatkowe

21 grudnia 2007
    W dniu 21 grudnia 2007r. odbyło się spotkanie opłatkowe z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jego organizatorami byli Wójt Gminy Maciejowice oraz  Gminny Ośrodek Kultury w Maciejowicach.

    Wójt Gminy Maciejowice Pan Sylwester Dymiński będący gospodarzem spotkania, uroczyście powitał przybyłych gości i złożył zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia ciepłych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

    W uroczystym opłatkowym spotkaniu wzięło udział ponad 150 zaproszonych osób z gminy Maciejowice. Wśród gości byli min. pracownicy samorządu gminnego, księża, radni powiatu i gminy, dyrektorzy szkół, lekarze, sołtysi, właściciele firm i przedstawiciele instytucji działających na terenie gminy, przedstawiciele Towarzystwa Miłośników Maciejowic, policja, strażacy, sportowcy, KGW, kapele oraz młodzież.

    Przy dźwiękach kolęd, życzono sobie przede wszystkim zdrowia, szczęścia w życiu rodzinnym, sukcesów w pracy zawodowej i społecznej. Spotkanie było okazją, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nowym rokiem.

    Wszystkim uczestnikom i zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie oraz miłą atmosferę.


Zapraszamy do galerii zdjęć

deklaracja dostepności
deklaracja dostepności

Logo Gminy Maciejowice Urząd Miasta i Gminy Maciejowice

ADRES ul. Sportowa 8, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU (25) 682-57-37
ADRES E-MAIL [email protected]
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00