STO lat Pani Marianny Michalec z Kochowa

14 grudnia 2012

14 grudnia br. Pani Marianna Michalec z Kochowa obchodziła setne urodziny. Jubilatka przyszła na świat w Kochowie jako córka  Jana i Katarzyny Mroczków, w tej samej miejscowości zamieszkuje od urodzenia. Rodzinę Pani Marianny stanowią już cztery pokolenia: czworo dzieci (dwóch synów i dwie córki), sześcioro wnucząt, prawnuki. Pani Michalec od 28 lat jest wdową.
    W dniu dzisiejszym, z uroczystymi gratulacjami udał się do Dostojnej Jubilatki Wójt Gminy Maciejowice Pan Sylwester Dymiński wraz z delegacją: Zastępcą Wójta – Panem Ryszardem Brodziakiem, Przewodniczącym Rady Gminy – Panem Jackiem Łoskotem, Kierownikiem GOPS – Panią Danutą Wojciechowską, Kierownikiem USC – Panią Joanną Szymborską. Z życzeniami przybył także Proboszcz Parafii Maciejowice – Ksiądz Stanisław Marczuk oraz Kierownik KRUS Oddział Garwolin – Pani Teresa Orowiecka.
    Pan Wójt pogratulował Jubilatce minionych 100 lat życia, wypełnionego zarówno radościami jak i trudami. Podkreślił, że z owoców i doświadczeń tak długiego życia mogą teraz czerpać kolejne pokolenia w rodzinie Pani Marianny. Wszyscy obecni dołączyli się do życzeń. Z rąk Wójta Dostojna Jubilatka otrzymała list gratulacyjny i upominek.
    Pani Marianna Michalec z radością przyjęła gości, cały czas uśmiechając się i uczestnicząc w rozmowach.
    Dostojnej Jubilatce życzymy dużo zdrowia i pogody ducha na kolejne lata życia!

deklaracja dostepności
deklaracja dostepności

Logo Gminy Maciejowice Urząd Miasta i Gminy Maciejowice

ADRES ul. Sportowa 8, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU (25) 682-57-37
ADRES E-MAIL [email protected]
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00