Święto Wojska Polskiego – Podziękowania

5 września 2023

Z głębokim szacunkiem i wdzięcznością pragniemy wyrazić nasze serdeczne podziękowania za waszą niezwykłą obecność i zaangażowanie podczas wspólnych centralnych obchodów Święta Wojska Polskiego i 103. Rocznicy Bitwy Warszawskiej. Wasza obecność sprawiła, że to wyjątkowe wydarzenie stało się niezapomnianym przeżyciem dla nas wszystkich.

Dziękujemy Wam, żołnierze Wojska Polskiego, za waszą nieustanną determinację, poświęcenie i oddanie, które kładziecie w służbie dla naszej Ojczyzny. Wasza gotowość do stawienia czoła wszelkim wyzwaniom, wraz z waszym poświęceniem i profesjonalizmem, stanowią fundament naszego bezpieczeństwa narodowego. Wasza praca codziennie inspiruje nas do dumy z naszej armii.
A Wy, Drodzy Rodacy, którzy wzięliście udział w tych wydarzeniach, przyczyniliście się do stworzenia atmosfery wspólnoty i jedności. Wasza obecność na pikniku „Silna Biało-Czerwona” była wyrazem waszej miłości do Ojczyzny oraz szacunku dla żołnierzy i ich trudu. Wspólnie pokazaliśmy, że Polska to nie tylko kraj, to przede wszystkim wspólnota ludzi oddanych ideałom wolności, dumy narodowej i solidarności.
Wasza obecność na tych obchodach to wyraz wdzięczności i wsparcia dla tych, którzy codziennie bronią naszych wartości. Dziękujemy za to, że jesteście częścią tego niezwykłego wspólnego wysiłku, który tworzy silną i niezłomną Polskę. Wasza obecność jest inspiracją dla nas wszystkich, by dążyć do lepszej przyszłości i wspólnie budować nasz kraj.
Razem tworzymy historię, razem budujemy przyszłość. Dziękujemy Wam wszystkim za waszą nieocenioną rolę w kształtowaniu naszej Ojczyzny. Niech ta duma, jaka nas łączy, będzie zawsze naszym motywującym źródłem siły do działania. „Silna BIAŁO-CZERWONA” -DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

deklaracja dostepności
deklaracja dostepności

Logo Gminy Maciejowice Urząd Miasta i Gminy Maciejowice

ADRES ul. Sportowa 8, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU (25) 682-57-37
ADRES E-MAIL [email protected]
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00