Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

20 lutego 2017

SZANOWNI PAŃSTWO

Caritas Diecezji Siedleckiej kontynuuje pracę w zakresie tworzenia na terenie diecezji siedleckiej instytucjonalnych form wsparcia i pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz osobom im najbliższym.

W związku z przypadającym w dniach 20 – 26 lutego 2017 roku Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, po raz kolejny zaprosiliśmy do współpracy instytucje zajmujące się wsparciem w tym zakresie z terenu działań naszych Ośrodków. W ramach powyższej inicjatywy będą prowadzone kompleksowe działania ukierunkowane na niwelowanie skutków doświadczanych przestępstw oraz pomoc w rozwiązaniu trudnych sytuacji związanych i bezpośrednio wynikających z doświadczającego przestępstwa. Oferta Tygodnia jest szczególną odpowiedzią na bariery z jakimi borykają się osoby pokrzywdzone przestępstwem, które uniemożliwiają im reagowanie na krzywdzenie.

Dzięki podjęciu działań został stworzony wspólny harmonogram pracy, który prezentujemy poniżej. Podobnie jak w roku ubiegłym w ramach Tygodnia planowane są dyżury specjalistów: kuratorów sądowych, policjantów, prawników i pracowników socjalnych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i spotkań, które mogą zaowocować trwałymi zmianami
i wymiernymi efektami dla osób potrzebujących.Normal
0

21

false
false
false

PL
X-NONE
X-NONE

–>

deklaracja dostepności
deklaracja dostepności

Logo Gminy Maciejowice Urząd Miasta i Gminy Maciejowice

ADRES ul. Sportowa 8, 08-480 Maciejowice
NUMER TELEFONU (25) 682-57-37
ADRES E-MAIL [email protected]
NIP 826-10-97-043
REGON 000544326
GODZINY URZĘDOWANIA Pon - Pt. 8.00 - 16.00